Home Page » MUSIC 07 February 2016

Vrimat ku politikanët nuk arritën të depërtojnë. Flasin këngëtaret

vrimat Vrimat ku politikanët nuk arritën të depërtojnë. Flasin këngëtaret

Nuk është vetëm këngëtarja Xhesika Ndoj që pretendon se është joshur nga politikanët me oferta seksuale.

Gazeta Panorama sjell disa raste të tjera.

Fjala bie, edhe Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, pretendon se ka marrë oferta të tilla.

“Po, kam pasur kërcënime nëse tregoj emrin, por unë nuk e them pasi individë të tillë kanë edhe familje,” tha ajo.

Para disa kohësh, edhe Bleona Qereti deklaroi se do përmendë në librin e saj emrat e politikanëve me të cilët ka pasur të bëjë.

Ndërkohë modelja durrsake, Klediola Loca pati theksuar se politikanët e ngacmojnë dhe i bëjnë propozime të turpshme.

Por ajo që ka folur më troç ka qenë Adelina Ismajli.

Këngëtarja e njohur kosovare bëri vjet një status në FB, ku shprehej: “Unë nuk jam aq e fuqishme që të luftoj me të gjithë ju ministra, zëvendësministra, kryetarë, hajna, deputetë, kriminelë, bosa, gjyqtarë, biznesmenë, që tash e 20 vite keni dashur të jem gruaja apo dashnorja juaj. Kurrë nuk do ta besoja që për këtë vrimë, tek e cila nuk keni qasje, do të shkaktonit kaq shumë shkatrrime. Po ta dija, do ta lyeja me ar”.

Këngëtarja premtoi se do thyejë heshtjen 20-vjeçare, por ende nuk ka dhënë emra.

Si e komentoni kete video?
  • 2403 Views

Vrimat ku politikanët nuk arritën të depërtojnë. Flasin këngëtaret

Vrimat ku politikanët nuk arritën të depërtojnë. Flasin këngëtaret

Vrimat ku politikanët nuk arritën të depërtojnë. Flasin këngëtaret